אלחנדרו לוקיאק
ד"ר

אלחנדרו לוקיאק


נוירולוג/ית


התמחות ראשית:

נוירולוגיה, צלילהקבע תור date_range ליעוץ ב"זום" videocam
בעלות 1000 ש"ח לד"ר אלחנדרו לוקיאק

 
 * המחיר הינו ל 30- דקות פגישת ייעוץ און-ליין ב"זום"

אודות : 

-רופא בעל ניסיון רב בתחומים הנוירולוגיה, נוירוכירורגיה ונוירו-אונקולוגיה.

תחום העיסוק בבית החולים הוא נוירו-אונקולוגיה, תחום העוסק בגידולים במערכת העצבים, גידולי מוח, גידולי חוט השדרה או של מערכת העצבים הפריפרים. גידולים ראשונים של המוח (גליובלסטומה, אסטרוציטומה, אוליגודנדרוגליומה, גידולים של בלוטת ההיפופיזה, מדולובלסטומה, מנינגיומה ועוד), גידולים משניים (גרורות מוחיות ומקומות אחרים במערכת העצבים). כמו כן, סיבוכים נוירולוגיים של חולים אונקולוגים.

רופאים נוירו-אונקולוגים יש מעטים בארץ, תפקידו, לאבחן את המחלה הנוירו-אונקולוגית, לדרג את המחלה בהתאם למצב הכללי, לתכנן סוג של טיפול המתאים (כימותרפיה, טיפול ביולוגי, טיפול קרינתי או מעקב), תכנון סוג של מעקב וזמנים, לייעץ ולתאם טיפולים עם קולגות בתחום האונקולוגיה, ולהדריך את המטופל ומשפחתו בנושאים כללים במטרה לאפשר לו ולמשפחה איכות חיים.

בקהילה גם מטפל בבעיות נוירולוגיות כלליות (כאב ראש, אפילפסיה, הפרעות תנועה, נוירופתיות, כאבים, בעיות קוגניטיביות והפרעות קשב וריכוז).

תחומים אחרים:

- רופא צלילה ורופא תעופה.

- רופא יועץ בנפגעי עבודה ורופא פוסק בוועדות הנוירולוגיות במוסד לביטוח הלאומי.

- יועץ משפטי לנושאים נוירולוגיים.

- יועץ לנושאים נוירולוגיים בחברות.

רקע צבאי: קצין רפואה שניהל מרפאות גדולות בצה"ל.

חברות באיגודים מקצועיים: איגוד ישראלי לאונקולוגיה קלינית ורדיותרפיה Israel Society for Clinical Oncology and Radiotherapy, האיגוד הנוירולוגי בישראל Israel Neurological Association